Nejčastější dotazy FAQ

Tažné zařízení Praha.cz

Od jakých výrobců dodáváte tažné zařízení?

  • Tažné zařízení prodáváme a montujeme od firem BRINK, WESTFALIA, HOOK, GDW, BOSAL, ORIS, BRÁZDIL, SPORT JACHT, THULE/BRINK, ATLUX, GALIA ale i další.

Jaké druhy tažného zařízení montujete ?

  • Bajonetové provedení - nejpohodlnější provedení tažného zařízení, které je možno během několika sekund připravit pro tažení vašeho přívěsu nebo držáku na kola. Stejně tak rychle jako je možné jeho nasazení je jednoduché jeho sundání. Speciální bajonetová aretace umožní pevné a bezpečné spojení. Toto provedení tažného zařízení je nejvhodnější pro častější použití pro svou jednoduchost při nasazování.
  • Šroubové provedení - nejlevnější dostupná varianta tažného zařízení. Jeho upevnění je prováděno pomocí šroubů. K zapojení čepu je potřeba nářadí k upevnění a utažení šroubů. Jeho nasazení vyžaduje určitou dávku šikovnosti. Toto tažné zařízení doporučujeme pro občasné tažení právě kvůli složitější demontáži.
  • Pevné provedení - Toto tažné zařízení nalezneme na starších nebo nákladních vozidlech.

Jak se vyvarovat koupi plagiátu tažného zařízení?

  • Na to není jednoduchá odpověď. Obecně je nejvhodnější zvolit dodavatele, který provádí zároveň i montáž a zaručí dodání potřebných dokumentů včetně typového listu pro přihlášení na úřadě. Reference a profesionální přístup Pozor na plagiáty tažných zařízení, které se dostávají i na náš trh a snaží se napodobovat značková zařízení a tím využívat jejich jméno. Většinou nedosahují kvality originálů.
  • Námi dodáné tažné zařízení je vždy vybaveno příslušným typovým listem. Tento typový list umožní zapsat tažné zařízení do Technického průkazu.

Výhody instalace u www.tazne-zarizeni-praha.cz

  • Tažné zařízení prodávané a montované firmou CP servis má další výhodu že při zápisu do technického prúkazu není nutno provádět evidenční prohlídku. Firma CP servis je zapsána v registru autorizovaných firem pro montáže tažných zařízení na automobily zapsaného u ministerstva dopravy. To vám umožní tažné zařízení na místně příslušném úřadě pro evidenci motorových vozidel přihlásit bez evidenční prohlídky.

Lze namontovat tažné zařízení z jiného vozidla?

  • Pokud použijeme tažné zařízení z jiného vozidla, je nutno při zapsání předložit mimo jiné originál technického průkazu vozidla, ze kterého bylo demontováno.Není-li toto vozidlo trvale vyřazeno z provozu, je nutno tažné zařízení z jeho výbavy odhlásit a teprve potom převést do technického průkazu vozidla, na které má být namontováno. Montáž musí být doložena potvrzením odborné montáže a stavu tažného zařízení ve zkušební stanici STK v rozsahu pravidelné technické prohlídky.

Rychlý kontakt

CP servis, s.r.o.

Plzeňská 221/130

Praha-5

   257 222 221

Po-Čt:   8:00-17:00

Pá:        8:00-16:00

Podrobný kontakt.

Další stránky CP servis

Tažné zařízení Praha.cz

Tažné zařízení Praha.cz - specialisté na montáže a prodej Tažných zařízení  v osobních i dodávkových automobilech.

 

Kontakt

CP servis, s.r.o.
Plzeňská 221/130
Praha 5 Motol
   257 222 221
  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.